Zoebas gaat met 7 teams naar het toernooi in Leer dat gaat plaatsvinden in het weekend van 20 juni tot en met 22 juni 2025.
De gegevens hieronder zijn onder voorbehoud en kunnen nog veranderen.
Vertrek\aankomst 20 juni 2025 - 17:00 uur (16:30 verzamelen) > aankomst in Leer ± 21:00 uur
Vertrek\aankomst 22 juni 2025 - 19:00 uur (18:30 verzamelen) > aankomst in Zoetermeer ± 23:00 uur
We verwachten ongeveer 4 uur onderweg te zijn. We gaan met een touringcar - vanwege de vele aanmeldingen kan het zijn dat er enkele groepjes met een kleinere bus of eigen vervoer zullen rijden.
De totale kosten schatten we op dit moment in op € 200 euro waarvan € 25 euro vooruitbetaald wordt bij inschrijving via het Clubcollect - Deelname-toernooi-leer inschrijfformulier.
Er wordt een recreatief en hoger niveau aangebonden, het toernooi is dan ook toegankelijk voor alle niveaus. Daarnaast beidt dit toernooi natuurlijk een onvergetelijke ervaring, ongeacht een eventuele winst en verlies. De indeling is op leeftijdsklassen die vergelijkbaar zijn met de Nederlandse competitie. Het is aan de toernooicommissie in overleg met de meereizende coach om te bepalen op welk niveau het team ingeschreven wordt.
Overnachten vindt plaats in gymzalen, er zal gedurende de nacht toezicht zijn door afgevaardigden van de brandweer. Daarnaast willen we dat naast de coach er voor de U16 en lagere teams minimaal 1 extra begeleider is (bij de meiden een vrouwelijke begeleider). De zalen zullen op leeftijd en geslacht ingedeeld worden door de toernooi organisatie.
Bij de prijs is een ontbijt op zaterdag en zondag inbegrepen. Aangezien de ervaring leert dat wedstrijden continu door gepland worden en teams graag bij elkaar kijken om te supporten is er voor gekozen om de lunch en avondmaaltijden op de dag zelf te regelen. Dit zal dan op eigen kosten zijn. Een aparte lunch of diner is, wanneer mogelijk, bij de eetzaal te verkrijgen voor € 11 euro p/p, alternatieven kunnen bijvoorbeeld een bezoek aan een fastfood of pizzeria restaurant zijn.
Toernooi Regels
Scores en standen zijn tijdens het toernooi inzichtelijk via https://basketball-tournament-leer.cups.nu/. Elk team speelt wedstrijden op de zaterdag en zondag. Na de poule fase is er een zekerheid dat er nog minimaal 1 wedstrijd gespeeld zal worden zodat er altijd op beide dagen wedstrijden zullen zijn. Het toernooi eindigt zondagmiddag laat en we zullen daarna direct vertrekken richting Zoetermeer.
Elk team kan ingedeeld worden voor het bijhouden van de scores of het bedienen van de camera voor of na hun eigen wedstrijd. Dit is verplicht!
Mochten er nog vragen zijn neem dan even contact op met Ingeborg of Dennis (via je trainer/coach).
Pagina bijgewerkt op '14 februari 2025'