• Zoebas MSE 1 BASKETBALL

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 12:00LUSV Basketbal MSE 1 - Zoebas MSE 1U.S.C.
    12 feb. 17:00Zoebas MSE 1 - DAS MSE 2Noordhove
    18 feb. 21:15Green Eagles MSE 1 - Zoebas MSE 1Wethouder Smithal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Zoebas MSE 1 - CBV Binnenland MSE 260 - 52
    21 jan.De Dunckers MSE 1 - Zoebas MSE 1107 - 62
  • Poulestanden Zoebas MSE 1 ( 1e Klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Dunckers MSE 1141400130387442928
    2MSV Basketbal MSE 1151203107897010824
    3LUSV Basketbal MSE 1161204110510069924
    4DAS MSE 215906106410402418
    5Punch MSE 21280486971615316
    6Zoebas MSE 1168088891039-15016
    7Green Eagles MSE 115708969981-1214
    8CBV Binnenland MSE 215708941966-2514
    9Vlaardingen Captains MSE 114509934951-1710
    10EBV Baros MSE 3145098951000-10510
    11Westland Stars MSE 112408794861-678
    12S.B.U. MSE 2144010805909-1048
    13BC Utrecht Cangeroes MSE 317401310401238-1988
    14Utrecht Bull's MSE 21530128741009-1356
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bol, ThomasTeamspeler
    Friederichs, RanilTeamspeler
    Hullenaar, Robin van 'tTeamspeler
    Iverson, Carlos MiguelTeamspeler
    Pont, MarkTeamspeler
    Scholten, CedricTeamspeler
    Vries, Ruben deTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Yuri vanTechnische stafCoach
    Hullenaar, Robin van 'tTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    LUSV Basketbal MSE 1

    VS

    Zoebas MSE 1

    04 februari 202312:00 uur
    U.S.C. Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zoebas MSE 1

    Mannen Senioren Afdeling

    55,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    64,94

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd