• Zoebas X10 1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zoebas X10-1 ( 4e divisie X10 4D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CBV Binnenland X10-111110066027138922
    2Zoebas X10-11190249029919118
    3B.O.B. X10-11170455029925114
    4Hurricanes X10-11170458635123514
    5BV Squirrels X10-111407271409-1388
    6River Trotters X10-111407420531-1116
    7Sportiff Grasshoppers X10-1111010183554-3712
    8Westland Stars X10-111101079525-4462

    Poulestanden Zoebas X10-1 ( 3e divisie X10 3D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1B.O.B. X10-110100065128736420
    2Hurricanes X10-11070348235612614
    3Zoebas X10-1106044373409712
    4Green Eagles X10-110415335447-1127
    5DAS X10-110208381592-2114
    6Rotterdam-Zuid X10-110019311575-264-1
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Anthonio, myson BenjaminTeamspeler
    Belliot, PhyllonTeamspeler
    Bosch, Vince van denTeamspeler
    Heidenreich, SilvesterTeamspeler
    Meijer, LexTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Behari, RedjeshTechnische stafCoach
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zoebas X10-1

    Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie

    43,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    34,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd