• Zoebas X10 2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zoebas X10-2 ( 5e divisie X10 5D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HBV The Jumpers X10-111110058910748222
    2MSV Basketbal X10-11190244120124018
    3ABC Amigos X10-21190235220814418
    4DAS X10-11180351132318816
    5CobraNova X10-1117044063327414
    6BS Leiden X10-4116053983316712
    7BV Squirrels X10-311605313311212
    8BV Leiderdorp X10-111308385433-486
    9Zoebas X10-211308132440-3086
    10Waterdragers X10-211209223512-2894
    11MSV Basketbal X10-211209243417-1744
    12Sportiff Grasshoppers X10-3110011192570-3780

    Poulestanden Zoebas X10-2 ( 5e divisie X10 5D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Devel Heroes X10-110100048223025220
    2Cady '73 X10-11070340925815114
    3BV Squirrels X10-31060441622119512
    4CBV Binnenland X10-2105053702828810
    5Zoebas X10-210208201441-2404
    6Waterdragers X10-210001043489-4460
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Breinburg, taylorTeamspeler
    Brouwer, StefTeamspeler
    Cicilia, NoahTeamspeler
    Harmelen, Mees vanTeamspeler
    Jong, Nilay deTeamspeler
    Kroese, LorenzoTeamspeler
    Lookman, MorrisTeamspeler
    Oosterwijk, VeerleTeamspeler
    Verkerk, ViggoTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Harmelen, Robert vanTechnische stafAssistent-coach
    Oosterwijk, TimTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zoebas X10-2

    Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie

    20,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    44,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd