• Zoebas X14 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 13:15Jump IJsselstein X14-1 - Zoebas X14-2Het Heem
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Westland Stars X14-1 - Zoebas X14-254 - 58
    6 apr.Zoebas X14-2 - Lokomotief X14-260 - 63
  • Poulestanden Zoebas X14-2 ( 4e divisie X14 4D 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Goba X14-111110086429357122
    2Zoebas X14-211100178436242220
    3BV Squirrels X14-11190265231134118
    4B.O.B. X14-21180363241122116
    5Green Eagles X14-1117045494955414
    6D.B.V. Rowic X14-211506414423-910
    7BV Voorne X14-111407361546-1858
    8Rotterdam-Zuid X14-211407420455-358
    9Rebound X14-111308360683-3236
    10BV Oegstgeest X14-111209327675-3484
    11Blue Drakes X14-111209336635-2994
    12Hurricanes X14-2111010236646-4102

    Poulestanden Zoebas X14-2 ( 3e divisie X14 3D 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jump IJsselstein X14-1990065836229618
    2Lokomotief X14-2106046035624112
    3BS Leiden X14-3106045314666512
    4MSV Basketbal X14-1*106045785413710
    5Zoebas X14-29207450570-1204
    6Westland Stars X14-1100010420739-3190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Claver, DaijiroTeamspeler
    Gillet, CharlieTeamspeler
    Lobo, JeavianoTeamspeler
    Nabibaks, lucasTeamspeler
    Nort, DenverTeamspeler
    Pennings, DaylanTeamspeler
    Speijer, JeffTeamspeler
    Telussa, EliyahTeamspeler
    Volmer, RubenTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Jump IJsselstein X14-1

    VS

    Zoebas X14-2

    20 april 202413:15 uur
    Het Heem Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zoebas X14-2

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    50,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    63,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,44

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd