• Zoebas X14 4 BASKETBALL

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Zoebas X14-4 - DAS X14-251 - 49
    6 apr.Westland Stars X14-2 - Zoebas X14-446 - 72
  • Poulestanden Zoebas X14-4 ( 5e divisie X14 5D 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Leiderdorp X14-111100177037639420
    2HBV The Jumpers X14-21190275433242218
    3CobraNova X14-21190272333438918
    4Forwodians X14-2105055024267610
    5Zoebas X14-410307361587-2266
    6Flax Field Fighters X14-2*11308365739-3746
    7BS Leiden X14-511308398728-3306
    8Dunkinn X14-1111010314665-3512

    Poulestanden Zoebas X14-4 ( 4e divisie X14 4D 24 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waterdragers X14-110100054442312120
    2BV Squirrels X14-2106045404518912
    3DAS X14-21050556739717010
    4Westland Stars X14-29306440523-836
    5HBV The Jumpers X14-39306378501-1236
    6Zoebas X14-410208444618-1744
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bastiaanse, AntoniTeamspeler
    Berkhof, ThomasTeamspeler
    Brai, GiulianoTeamspeler
    Hasic, MahirTeamspeler
    Lelieveld, JulianTeamspeler
    Lieuw-Sjong, DevinTeamspeler
    Versteeg, FlorianTeamspeler
    Zuijlen, Jaimy vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jermin, TyronTechnische stafCoach
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zoebas X14-4

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    44,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    61,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd